Solliciteren

Contactpersonen opleidingsinstituten

Voor vragen over de huisartsopleiding kun je terecht bij een van de onderstaande contactpersonen: 

 

Universiteit Maastricht (tevens locatie Eindhoven)

Joost Dormans

E-mail: joost.dormans@maastrichtuniversity.nl

Marleen van den Boogaart

E-mail: m.vandenboogaart@maastrichtuniversity.nl

Telefoon: 043 388 28 91

 

VU Medisch Centrum (tevens locatie Twente)

Sylvia Vlak

E-mail: s.vlak@vumc.nl

Telefoon: 020 444 93 41 

Harry Schleypen - vz. sollicitatiecommissie

E-mail: h.schleypen@vumc.nl

 

Radboudumc (tevens locatie Eindhoven)

Lydia van Breet

E-mail: Lydia.vanBreet@radboudumc.nl

Telefoon: 024 361 53 00

  

UMC Groningen (tevens locatie Zwolle)

Joke Hazenberg

E-mail: J.E.Hazenberg@med.umcg.nl 

Telefoon: 050 363 29 75

 

UMC Utrecht

Liesbeth Rijnierse

E-mail: E.M.Rijnierse@umcutrecht.nl 

Telefoon: 088 756 97 71 

 

Erasmus MC

Anita Seip

E-mail: a.seip@erasmusmc.nl 

Telefoon: 010 703 11 54

Kijk ook eens op: www.huisartsopleidingzeeland.nl 

 

AMC - UvA

Chris Troost

E-mail: c.troost@amc.uva.nl 

Telefoon: 020 566 47 06

 

LUMC

Nel Kuyt-Diepenhorst

E-mail: n.j.kuyt-diepenhorst@lumc.nl 

Telefoon: 071 526 84 31

 

Vragen over online solliciteren? Neem dan contact op met het secretariaat van Huisartsopleiding Nederland via 030 - 22 72 800 of stuur een e-mail naar: support@huisartsopleiding.nl.

Heb jij vragen over de opleiding of het beroep?

Laat het weten, wij nemen contact met je op